پنل آیفون تصویری تشخیص چهره(VTO9341D)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

در اختیار داشتن یک جامعه امن و زندگی عادی

 

 

 

Here 03

 

 

امروزه دوران گسترش سریع مسکن ها، ضروری است که خانه ها را با سرمایه گذاری در سیستم امنیتی و قابل اطمینان محافظت کنیم. پنل درب های جدید داهوا VTO9341D یکی از روش های مدرن است که ما توصیه می کنیم با استفاده از یکی از تکنولوژی های پیشرفته در بازار(تشخیص چهره )و یا با استفاده از روش های کنترل تردد، به مشتریان و کاربران می توانند سطح امنیتی را با هزینه کم بالا ببرند.

 

 

 

here 4

 

الگوریتم تشخیص چهره عمیق یا(FRT-تشخیص چهره )اندازه گیری می شود، تعدادی از نقاط پایه یا کد را شناسایی می کند و یک چاپ چهره ایجاد می کند.

برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 طول فک، شکل گونه ها، فاصله بین چشم ها و عمق گودی چشم و عرض بینی

اندازه گیری ها در سیستم جمع شده و در پایگاه داده ها برای مقایسه و تشخیص چهره قرار می گیرند؛ زمانی که یک فرد در مقابل پنل بیرونی ( VTO9341D ) قرار میگیرد، آن را از دسترسی به آن دسته از افراد خاص را از یک hit list می دهد و یا شناسایی تهدیدات بالقوه که نیاز به توجه ویژه از بخش امنیتی  می باشد.

 

 

 

here 5

 

 

VTO9341D به عنوان یکی از کامل ترین دستگاه ها در بازار آیفون تصویری که با  تشخیص چهره پنل بیرونی یا تشخیص اثر انگشت یا کد و کارت مقناطیسی شیوه دسترسی هسته ای است که تضمین سریع و راحت کاربران به واحد اقامت خود بوده ، همچنین یک رابط کاربری دوستانه را فراهم می کند که به راحتی کار میکند .

 

 

 

Here 06

 

 

ادغام با پلت فرم DSS Express و نرم افزار موبایل ؛ یک تجربه فوق العاده برای مشتریان و ترکیب با دستگاه های دیگر مانند پنل داخلی  و آلارم برای یک سیستم کامل فراهم می کند. با مراجعه کنندگان از طریق تماس ویدیویی و صوتی صحبت کنید و درب را از راه دور باز کنید.

 

 

 

here 7

 

 

 

 

 

 

 

 

  instagram 22     tegram     aparat  

 

توسعه الکترونیک سفیر

این شرکت با داشتن پرسنل متخصص در زمینه های مربوط به سیستم های ایمنی و امنیتی و هوشمند سازی انرژی ساختمان و شبکه های کامپیوتری و فیبر نوری به فعالیت مشغول می باشند که در چهار بخش اصلی به نام های نظارت و کنترل پروژه ، فنی و پروژها ، مرکز خدمات و پشتیبانی تقسیم شده است .