Dahua Roadshows

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ابتکار همایش Dahua Roadshows از قدرت فناوری به مشتریان

پس از یک سری جشنواره های موفق در سه ماهه سوم سال 2018، Dahua Technology؛ یکی از بزرگترین راه حل های هوشمند IoT و ارائه دهنده خدمات ویدئویی مرکزی، یک بار دیگر تکنولوژی های پیشرفته و موقعیت های خود را در صنعت امنیتی به جهان در Roadshow در سه ماهه چهارم نشان می دهد.

 

نمایش استارلایت در لیتوانی

نمایش استار لایت ؛ هدف این است که به مشتریان یاد دهد چگونه از منابع و ابزار موجود برای افزایش رقابت نام تجاری Dahua در بازار استفاده کند. برای این رویداد، تیم Dahua یک روش نمایش جدید بر اساس نیاز مشتریان، با ترکیب نکات برجسته محصولات و برنامه ها در حالی که ویژگی های عملکردی محصولات و برنامه ها را نشان داد، به این ترتیب مشارکت و تعامل مشتری را افزایش داد.

 

 

20190201152421 84792

 

 

همانطور که نام "Starlight show" از خانواده دوربین Dahua Starlight می آید، آخرین دوربین نمونه IPC-HDBW4239R-ASE با عملکرد کامل Starlight  آن نمایش داده شد که به شدت بر مشتریان تاثیر گذار بود. این مدل با استفاده از سوئیچ Dahua ePoE و کابل UTP، آخرین تکنولوژی های Dahua را برای برنامه های کاربردی مناسب ارائه داد. برای ارائه یک نمایش زنده و چشمگیر به مشتریان، تیم ما یک روز قبل از نمایش در لیتوانی، فیلمبرداری با دوربین IPC-HDBW4239R-ASE و برای نشان دادن اینکه چگونه کابل UTP ما برای راه دور بسیار شگفت انگیز است، فیلمبرداری کرد. علاوه بر این، مربی ما پانوراما ویژن از مدل  PFW8802 را نشان داد و کاملا پس از خاموش شدن چراغ ها، عملکرد خود را نشان داد.

پس از نمایش، مشتریان با ملاقات از توزیع کنندگان محلی خود برای همه محصولات ما در نمایشگاه هیجان زده بودند و در عین حال، بسیاری از توزیع کنندگان جذب شده بودند که به برنامه های مشارکتی بازاریابی ما ملحق شوند.

انجمن امنیتی توسط Dahua -  ورشو

انجمن امنیت توسط Dahua یک فرمول جدید که به نیازهای صنعت امنیتی امروز پاسخ می دهد،  نزدیک به 300 مدیران و تصمیم گیرندگان مسئول امنیت دولتی، در بخش عمومی و صنعت در CEE و Nordic، شرکای Dahua و همچنین رسانه های محلی در هتل Warsaw Renaissance فرودگاه، توسط Dahua Technology دعوت شده و در مورد وضعیت کنونی و روند آینده صنعت در مجموع 8 سخنرانی ارائه شده توسط 6 کارشناس از رهبران صنعت در هر زمینه از جمله Seagate، اینتل، AxxonSoft، QNAP، IPMA و BFT به اشتراک گذاشته شد .

امکانات تکنولوژیکی امروز و آنچه که ما می توانیم در سال های آینده با داهوا، به عنوان یک رهبر در زمینه ارائه راهکارهای هوشمند برای سیستم های امنیتی، راهکار ایمن سازی شهر خود را ارائه دهیم که فن آوری های غالب شرکت را در بر می گیرد تا مردم را با محیط زیست امن تر و هوشمند با میزان جرم کمتری در میان بگذارد.

همراه با فن آوری های جدید و مطالعات ، مهمانان نیز قادر به نزدیک شدن به ماشین ویژن، دوربین های حرارتی، دسترسی IR به شناسایی چهره و Terminals Attendance Terminal ASA4214F و یک مدل مرموز واقع بینانه با دوربین های نصب شده توسط Dahua Technology بود.

 

 

20190201152526 59086

 

 

Dahua Technology با ماموریت «ایجاد یک جامعه امن تر و زندگی صحیح تر» به تمرکز بر «نوآوری، کیفیت و خدمات» برای خدمت به شرکا و مشتریان در سراسر جهان ادامه خواهد داد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  instagram 22     tegram     aparat  

 

توسعه الکترونیک سفیر

این شرکت با داشتن پرسنل متخصص در زمینه های مربوط به سیستم های ایمنی و امنیتی و هوشمند سازی انرژی ساختمان و شبکه های کامپیوتری و فیبر نوری به فعالیت مشغول می باشند که در چهار بخش اصلی به نام های نظارت و کنترل پروژه ، فنی و پروژها ، مرکز خدمات و پشتیبانی تقسیم شده است .